Dle nejnovějších informací je možné, že Honda přesune Jacka Millera pro příští sezonu do belgického týmu Marc VDS Racing

Již od Grand Prix v britském Silverstone je jisté, že Scott Redding odejde pro příští sezonu k italské Ducati a u belgického závodního týmu Marc VDS Racing tak zůstává sedlo jednoho motocyklu Honda pro rok 2016 neobsazené. V rámci Grand Prix v italském Misanu se začalo hovořit o možném příchodu Australana Jacka Millera.
 
 
 
Delší dobu je jasné, že tým LCR Honda po ztrátě silného sponzora v podobě CWM nebude moci v příštím roce financovat dva motocykly a pojede jen s jedním strojem. A vzhledem k tomu, že Jack Miller má smlouvu přímo s továrnou Honda, musí mu v některém týmu místo zajistit. Nyní vše nasvědčuje tomu, že Miller se příští rok objeví právě v barvách Marc VDS Racing.
 
„Tato možnost by se mi určitě líbila. Já osobně jsem ale připravený na to, že pojedu v jakémkoliv týmu Hondy. Sám to moc neřeším, protože vím, že motocykl i lidé z mého současného týmu půjdou se mnou, takže v podstatě jedinou změnou budou barvy, v jakých bude motocykl nalakovaný,“ řekl Jack Miller.

Foto: LCR Honda facebook

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno