Španělský závodník Marc Márquez očekává, že největším soupeřem mu bude v příští sezoně královské kubatury MotoGP jeho krajan Maverick Vinales na Yamaze

V sezoně 2016 královské kubatury MotoGP předváděl španělský závodník Marc Márquez skvělé výkony, díky kterým si také následně pojistil zisk svého třetího mistrovského titulu. Tyto výsledky samozřejmě Márqueze také řadí mezi hlavní kandidáty na boj o mistrovský titul i v následující sezoně 2017.
 
 
V jednom z nedávných rozhovorů právě Márquez hovořil na téma sezony 2017 a jménech, která považuje jako největší kandidáty. Překvapivě Márquez nezmiňoval jména jako Lorenzo nebo Rossi, ale jako jednoho z největších soupeřů vidí v Maverickovi Vinalesovi, který pojede na továrním motocyklu Yamaha.
 
 
„Boj o mistrovský titul v roce 2017 nebude rozhodně snadný, bude zde spousta silných jezdců. Jako jednoho z největších soupeřů vidím Mavericka Vinalese, již při testech bylo vidět, že bude na Yamaze pekelně rychlý. Myslím si, že bude mít stejné šance na zisk titulu, jako já. Valentino bude také jistě rychlý, stejně tak musím počítat i s Jorgem, u toho bude ale velkou otázkou, jak rychle se dokáže adaptovat motocyklu Ducati,“ řekl Marc Márquez.
 

Foto: Repsol.media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno