Manažer týmu Pramac Ducati je přesvědčen o tom, že Johann Zarco do jeho řad přichází ve správném okamžiku.

Po vydařené sezoně v barvách týmu Avintia Racing přechází francouzský závodník Johann Zarco pro sezonu 2021 do týmu Pramac Racing, kde utvoří jezdeckou dvojici se španělským nováčkem Jorge Martinem.

O příchodu Johanna Zarca nyní hovořil manažer satelitního týmu Pramac Ducati – pan Francesco Guidotti. Dle jeho slov přichází francouzský závodník do jeho týmu v pravém okamžiku a věří, že jeho výkony budou v sezoně 2021 ještě výraznější.

 

 

„Dle mého názoru k nám Johann přichází v ideálním okamžiku. Je to jezdec, který před rokem nevěděl, kým je. Mluvil jsem s ním i ve chvíli, kdy přišel do Moto2 a poté v loňském roce a jezdecky i mentálně hodně vyrostl. To, že se rozloučil se svým předchozím manažerem, mu dalo příležitost postavit kolem sebe nový a lepší tým lidí. Je to skvělý jezdec s profesionálním přístupem. Nyní mu je 30 let a je připraven dosahovat skvělých výsledků. Na Ducati už rok závodil a dokázal, že umí být velmi rychlý. Věřím, že společně předvedeme dobré závody,“ řekl Francesco Guidotti.

 

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno