Španělský závodník Marc Márquez si je dobře vědom toho, že má Valentino Rossi skvělou formu a dokáže jej porážet. Seriál královské třídy pokračuje příští víkend v Assenu

V letošní sezoně královské kubatury MotoGP předvádí devítinásobný mistr světa Valentino Rossi silné výkony a toho si jsou dobře vědomi i jeho soupeři. Jak po tvrdém souboji při Grand Prix Katalánska prohlásil Marc Márquez, Rossi je letos mnohem silnější než v předešlých sezonách.
 
Dle slov Márqueze je Rossi letos jasným kandidátem na souboj o mistrovský titul a je třeba si na něj dávat pozor. Současný lídr průběžného pořadí šampionátu také potvrdil, že za dobu, co v MotoGP působí, ještě Valentina v tak skvělé formě neviděl.
 
 
 
„Od té doby, co závodním v MotoGP, jsem tak silného Valentina ještě neviděl. V loňském roce byl rychlý a silný, ale letos je na tom ještě mnohem lépe. Musíme si na Valentina dávat extrémní pozor, protože je ve skvělé formě a dokáže nás porážet. Yamaha také odvádí skvělou práci a vše nasvědčuje tomu, že jim společně sedl i přestup na pneumatiky Michelin. Jsem přesvědčen o tom, že Valentino bude letos bojovat o titul,“ řekl Marc Márquez.
¨

Foto: repsol, yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno