Ukazatel na časové ose se posunul zase o měsíc dopředu, jaro už netrpělivě ťuká a redakce vašeho časopisu Motohouse hlásí hotovo…letošní čtyřka směřuje do tiskárny.

A na co se můžete těšit? Čekají vás hned tři exkluzivní zahraniční testy horkých novinek – Ducati Diavel, KTM SM T 990 a Hondy Hornet.

Krom toho jsme se podívali na zoubek Yamaze FZ8, BMW K 1300 S, Suzuki Bandit, MG Griso, KTM Super Duke, H-D Fat Boy. Představíme si také novou Suzuki GSX-R600/750 a v britském testu ochutnáme čtveřici velkých cestovních nakedů.

Chybět samozřejmě nebude pohled do historie, nějaké to cestování, profil závodníka a vůbec všechno, na co jste z Motohouse zvyklí.

Na začátek příštího týdne si pak ještě necháváme poslední arch s reportáží z prvního závodu WSBK, který se jede tento víkend. Pak už se do práce pustí všechny ty mašiny, které materiál nařežou, slepí a usuší a Motohouse může letět k vám.

První kousky by se měly dostat do distribuce a schránek koncem příštího týdne, exklusivně pak bude nové číslo Motohouse k dostání na stánku MH na výstavě Motosalon v Letňanech. Doufáme, že se budete dobře bavit.

Foto: Motohouse

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno