AKTUALIZACE 25.3.2019 – nově lze katalog objednat i poštou na www.send.cz

 


 

21. ročník / 338 modelů / navýšení na 228 stran / 85 novinek
… a stále stejná cena159 Kč

Katalog Motohouse je v pořadí již jedenadvacátým vydáním, přičemž naše současná sestava ho dávala poprvé do kupy v roce 2007. A to je, přátelé, již trochu neuvěřitelných 12 let!

Někteří se dokonce podíleli i dřív, což ale celé nezmiňuji proto, že bych odněkud čekal ocenění za vytrvalost, nýbrž z toho prostého důvodu, že se nám pěti klukům díky tomu naskytla neuvěřitelná a jedinečná příležitost si ten vývoj a proměny zažít na vlastní kůži a být tak trochu i jeho součástí. Během roku to člověk, přeskakujíc při testech z jedné motorky na druhou, zas tak moc nevnímá, ale když se pak na podzim zavřeme na měsíc do kanceláře, otevřeme všechny ty tabulky, probíráme tuny fotek a technických fines, pak najednou vidíme, kam se to všechno rok za rokem ubírá.

 

 

Pozitivní zprávou budiž, že prudce nahoru. Prodeje se dostaly na úroveň předkrizového roku 2008 a nových motorek je zase pěkná hromada. Naháče, retra, cestovní endura… to jsou dneska ty nejnabitější kategorie, ale pěkně si to mezi sebou rozdávají třeba i endura. A pozor! Letos nám toho hodně přibylo v kategorii sportovních motorek, kde se hodnota 200 koní stává už jakýmsi standardem, který mnozí s radostí a rádi překonávají a jdou směle ještě mnohem dál. Na druhé straně ale výrobci také stále víc myslí na mladé. A aby ta směsice byla úplně kompletní, pak je úžasné, že tu máme po letech i jeden nový šestkový supersport!

 

 

SPORTOVNÍ / STYLOVKY / CESTOVNÍ / HARD & HEAVY / CESTOVNÍ ENDURO / ČTYŘKOLKY / NAHÁČE / CROSS & SUPERMOTO

 

 

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2019

v prodeji od soboty 15. 12. 2018
cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)
informace: www.motohouse.cz

 ELEKTRONICKÉ PUBLIKACE KATALOGU:


Floowie:
http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/mkt-2019

Digiport: https://www.digiport.cz/detail/floowie_pu/344920/778_mkt-2019

AlzaMedia: https://www.alza.cz/media/motohouse-katalog-d2172088.htm

 

12 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den. Chci se zeptat, jestli strany 195 až 210 chybí jen v mém výtisku Motohose katalogu 2019 ? Děkuji za odpověď. Jinak váš katalog si kupuji pravidelně, naprostá spokojenost a fandím dál do budoucna:-)

  • Dobrý den,

   …to musí být technická vada až z tiskárny. Moc se omlouváme, ale není to žádný velký problém, hned to vyřešíme:

   Napište mi na mail honza@motohouse.cz Vaší adresu a já Vám obratem poštou pošlu kompletní kus. ¨

   Díky moc za zájem, mějte se
   Honza

   • Děkuji za odpověď a nabídku, ale to nebude nutné, jen mne zajímalo, jestli to je ve všech číslech a zda o tom víte. A ještě jednou přeji hodně sil do budoucí práce.

 2. parádní katalog, super fotky. Ale kde vzal Somík, že prodeje motek dohnaly předkrizovku? Furt jsou o polovinu menší než dřív, jen novinek 2019 je teď nejvíc.

   • Díky, chlape. No, pravda, vypadlo mi tam jedno slovo, a dost podstatné. Měl jsem tím na mysli velké motorky. Nad 500 ccm jsme v letech 2008 a 2018 téměř na stejných číslech (leden – listopad = 4410 vs. 4190 ks.). Omlouvám se za optimistickou chybu 🙂

    • děkuju za odpověď a přeju hlavně úspěšný Nový rok.
     Ty statistiky SDA měly problém, že hodně strojů co nerozlišily podle objemu daly do sloupce Nezařazeno. V roce 2008 přes 12tks, ale v 2018 už jen okolo 2tks. Takže dle objemů nejde porovnávat. Já radši sleduju evropská čísla, která mají vliv na výrobce. Až bude 2018 dam to sem: https://www.motorkari.cz/tema/?t=173506

  • Dobrý den,
   katalog byl v minulém týdnu distribuován zhruba na 2500 prodejních míst – trafiky, benzíky, a pod. Kompletní seznam se sem nevejde, ale pokud mi na honza@motohouse.cz pošlete lokalitu (adresu), pak vám mailem odpovím a doporučím prodejce. To není problém 🙂

   Díky moc za zájem – a fajn den
   Honza MH

 3. Dobrý deň.
  Mala by som záujem o katalóg.
  Poradíte mi prosím Vás, kde si ho môžem objednať? Neviem sa k ničomu dopátrať.
  Ďakujem.

  • Dobrý den, úplně samostatně katalog nerozesíláme, ta cena za dobírku je šílená. Ale napište mi na honza@motohouse.cz mailem svou adresu a nějak to vymyslíme 😉

   Díky Honza, Motohouse

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno