Trilobite Premium Aramid Fashion se již několik let řadí mezi nejžádanější značky motocyklového oblečení nejen v ČR, ale i v okolních státech Evropy.

Každý rok přichází s novými produkty, inovativnějšími a inteligentnějšími materiály a není tomu jinak ani letos. Na rok 2019 zařadila do stávající kolekce přes 30 nových výrobků, které jsou rozděleny do tří základních kategorií – heritage, street & travel a urban. Velmi oblíbené džínsy Parado jsou nyní ve dvou nových verzích.

První z nich představují pokrokové high-tech kalhoty pod názvem Trilobite Parado Dyneemic Denim, které jsou vyrobeny, jak již samotný název napovídá, z materiálu Dyneema – extrémně odolného vlákna (15× silnější než ocel) na bázi polyetylenu UHMWPE o tloušťce pouhých 0,8 mm.

Druhou novinkou jsou kalhoty Parado Recycled Denim, které jsou pravděpodobně první motocyklové džínsy vyrobeny z recyklovaného denimu. Ostatně recyklovanému programu se věnovalo vývojové oddělení značky poslední rok velice intenzivně.

Při výrobě bund používá recyklovaný polyester získaný z PET lahví vylovených z oceánu.

Novinky z letošní kolekce Trilobite Aramid Fashion jsou již skladem a najdete je na prodejnách Bikers Crown nebo na www.trilobitemoto.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno