PSí Martynas je lehká kratší motobunda z vysokopevnostních textilií se setem chráničů. Designem i střihem ladí ke všem typům motocyklů.

Je kompatibilní s airbagovými vestami. Vhodná na kratší vyjížďky. Díky všité voděodolné membráně vás nezaskočí ani letní přeháňka. Při vyšších teplotách Bunda PSI Martynas odvětráte jednoduše pomocí zipových kapes.

Naopak v chladnějším počasí podvléknete samostatnou prošívanou vestu, kterou díky trendovému zpracování využijete i na běžné nošení. Pohodlí zvyšuje ukončení rukávů a provedení límce tzv. kombinézovým způsobem.

 

 

Savá měkká textilie zde odvádí přebytečné vlhko a zvyšuje komfort při otáčení hlavy a řídítek. Díky svěžím barvám a reflexním prvkům budete v provozu lépe viděni, a tak se můžete pohybovat bezpečně a přitom stylově. K bundě se budou super hodit i sportovně-cestovní rukavice určené pro celoroční provoz.

Měkčená hovězí kůže s chrániči zajistí komfort i ochranu. Částečná perforace odvede přebytečné teplo. Design i barevná kombinace ladí se současnými trendy v motorismu.

Z praktického hlediska je vnitřní strana rukavic ze světlé kůže, čímž vylučuje občasné nežádoucí zabarvení rukou od probarvených usní. Kompletní nabídku najdete na www.psihubik.cz.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno