Nejnovější přírůstek mezi kombinézami českého výrobce PSí Hubík vám zajistí ještě větší požitek z jízdy. Nová kombinéza BETA.

*Byl pro ni totiž vyvinut zcela nový ergonomický závodní střih, při kterém se myslelo nejen na vaše bezpečí, ale také na zvýšený komfort. Pro její ušití si tak můžete vybrat z hovězí nebo klokaní usně, která je doplněna o elastické panely a kevlarové streče Schoeller Keprotec® v rukávech, rozkroku a nohavicích pro maximální pohyblivost.

*Střih byl navrhnut i pro naprostý komfort v kombinaci s airbagy Alpinestars Tech air-Race, Tech-air 5 nebo Tech-air 10. Dalšími prvky přispívajícími k pohodlí jsou měkká neoprenová zakončení rukávů, nohavice jsou zakončeny kevlarovou strečí.

 

 

*Pro maximální bezpečí je kombinéza vybavena CE level 2 chrániči, výstelkami z paměťové pěny, kolenními a loketními slidery a vnějším plastovým překrytím ramen, loktů a kolen, které zvyšuje odolnost vůči nárazu o 30 %.

*Vzhled kombinézy si také můžete plně personalizovat a po doladění s grafikem díky novému 3D vizualizéru, který přichází s kombinézou BETA, ji můžete nechat i „spíchnout“ dříve, než se ušije.

Uvidíte tak, jak bude výsledný potisk vypadat nejenom na celé kombinéze, ale také v každém záhybu a zaoblení, když ji oblečete.

 

 

 

Jednodílnou nebo dvoudílnou kombinézu si můžete vybrat na www.psihubik.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno