• Verze CB1000R Black Edition bude nově dostupná také v matné modré metalíze Mat Jeans Blue Metallic
  • Nová červená metalíza Bordeaux Red Metallic pro verzi CB1000R
  • Nabídka modelu CMX500 Rebel zahrnuje novou edici „S“ Edition v metalíze Titanium Metallic a tři nové barvy
  • Nové barvy pro model Monkey vzdávají hold klasickému originálu ze 60. let minulého století

 

Tři z vizuálně nejvýraznějších modelů značky Honda vstupují do modelového roku 2023 s dalšími vylepšeními. Do rodiny strojů Neo Sports Café přichází nová verze CB1000R Black Edition; CMX500 Rebel, nejprodávanější motocykl v kategorii custom strojů v Evropě za poslední dva roky, dostává zcela novou řadu moderních barev a k dispozici bude také provedení „S“ Edition s novou dynamickou barvou. Rozkošný model Monkey získává nové barvy, které vzdávají hold klasickému designu ze 60. let minulého století.

 

 


HONDA CB1000R

Nový model CB1000R ‘Black Edition’ v matné modré metalíze Mat Jeans Blue Metallic rozšiřuje nabídku verze Black Edition na špičce rodiny strojů Neo Sports Café značky Honda. Obě barevná provedení se vyznačují novým stříbrným akcentem na nádrži, který ladí s pečlivě vybranými obráběnými hliníkovými detaily na paprscích kol, deskách kyvného ramene, krytech motoru a objímkách řídítek. Elegantní a agresivní celkový vzhled je korunován barevně sladěným krytem sedla spolujezdce. Také standardní provedení CB1000R získává pro modelový rok 2023 nový vzhled – dostupné bude v elegantním červeném metalickém provedení Bordeaux Red Metallic.

 

 


HONDA CMX500 Rebel

CMX500 Rebel, kompaktní cruiser značky Honda s řadovým dvouválcovým motorem o objemu 500 cm3, který je určen pro držitele řidičského oprávnění A2, je poslední dva roky nejprodávanějším modelem v kategorii custom strojů. Dostupný, snadno ovladatelný a z pohledu vlastnictví příjemný Rebel nabízí atraktivní standardní výbavu, která obsahuje pomocnou/třecí spojku, LED světla, či ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

Do modelového roku 2023 CMX500 Rebel vstupuje se třemi zcela novými moderními barevnými provedeními: matnou černou metalízou Mat Gunpowder Black Metallic, šedou perleťovou Pearl Smoky Gray a červenou Candy Diesel Red. Verze „S“ modelu CMX500 Rebel, která obsahuje řadu praktického a atraktivního příslušenství montovaného přímo ve výrobním závodě, jež zahrnuje kryt světlometu, černé kryty a manžety vidlice, či sedlo s kosočtvercovým prošíváním, je nyní dostupná v nové dynamické metalíze Titanium Metallic.

 

 

 


HONDA MONKEY

Také Honda Monkey od svého opětovného uvedení v minulém roce rozsévá radost na evropských silnicích. Pro rok 2023 bude model Monkey dostupný v nové perleťové černé Pearl Shining Black a v pozměněných provedeních žluté Banana Yellow a perleťové červené Pearl Nebula Red. Všechny tři verze obsahují barevně sladěný rám, vidlici, kyvné rameno a zadní tlumiče, tartanový potah sedla a stylové prvky na nádrži, které odkazují na klasický Monkey styl z konce 60. let minulého století.

 

 

 


zdroj: HONDA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno