Českému zastoupení H-D se povedl husarský kousek. Včera večer byly dva nové modely představeny v USA a už dnes ráno proběhla evropská premiéra SuperLow 1200T a Low Rider na veletrhu Motosalov v Brně

Dvojici novinek odkryly na stánku Harley-Davidson zástupci českého, respektive středo- a východoevropského zastoupení H-D společně se Standou Berkovcem a davem natěšených motorkářů. 

Dyna Low Rider

Legendární drsňák se vrací v moderním provedení. První model s tímto označením se ukázal už v roce 1977 a i dnes představená verze se drží zavedeného. Nízká stavba mluví už z názvu, k tomu leštěná clona světlovmetu a černé texturové zdobení. Motor klasicky Twin Cam 103, tedy vzduchem chlazený véčkový dvouválec s objemem 1.690 cm3 a točivým momentem 126 Nm. Jak moc je Low Rider low? Sedlo ve výšce 680 mm mluví za sebe. 

SuperLow 1200T

Cestování pod orlými křídly už nebude spojeno jen s velkými motory, řada Sportster je modelem T doplněna cestovní motorku. Základ zůstává klasická dvanáctka, tedy lehký stroj s hbitým podvozkem a vzducháčem o objemu 1202 cm3. K cestovnímu komfortu pak přispěje odnímatelný čelní štít, komfortní sedlouzamykatelné boční brašny. Navíc není problém přidat nosič nebo opěrku zad pro jezdce i spolujezdce. 

Prohlédněte si novinky v kompletní galerii, nebo doražte na Motosalon a skoukněte je rovnou v reálu.

Foto: H-D

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno