Touratech přináší na trh nové řešení – upgrade tlumičů motocyklů pro majitele BMW GS se systémem Dynamic ESA.

Tato řada doplňuje loňskou novinku řady EVO a nabízí cenově přijatelné řešení pro majitele motocyklů s malým nájezdem kilometrů, neboť využívá komponenty originálního předpětí pružiny.

Upgrade tvoří kompletní nová zadní tlumicí jednotka pro BMW R 1200 GS LC/1250 GS a Adventure s vlastním elektronickým ventilem řady EVO, externí nádobkou a snadno ovladatelným stavítkem s využitím sériového modulu předpětí pružiny a sériovou pružinou.

 

 

Nová generace série EVO má rychlejší elektronický ventil ovládaný přímo z řídicí jednotky BMW bez mezistupně. Jednotlivé přednastavené režimy ovládacího panelu (přepínané tlačítkem na řídítkách) nastavují rozdílné chování tlumiče, které je výrazně odlišné od sériového. Přináší tak velké zlepšení komfortu – lépe tlumí v extrémech a je komfortnější na dlouhé cesty.

Při sportovní jízdě je rychlejší a přesnější. Tlumič používá špičkové komponenty – těsnění s nízkým třením (nejlepší na současném trhu), píst Hyper-Flow konstrukce (používaný na špičkových rallye tlumičích), který snižuje pěnění oleje i v nejvyšších rychlostech rázů.

 

 

Tlumič tak nemění charakteristiku při vysoké zátěži. Cena tlumiče DSA EVO UP je 37 000 Kč včetně DPH. www.touratech.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno