Dle nejnovějších informací se podařilo Hondě získat silného sponzora pro svůj tým v šampionátu MS Superbiků, kterým se stane rakouská společnost Red Bull

Dle nejnovějších informací z šampionátu Mistrovství světa Superbiků se týmu Hondy podařilo na příští sezonu zajistit nového sponzora, kterým bude rakouský gigant ve výrobě energetických nápojů – společnost Red Bull.
 
Logo Red Bullu bychom tak měli v příští sezoně vidět na obou továrních motocyklech Honda, které bude pilotovat americký závodník Nicky Hayden a jeho nový týmový kolega – Němec Stefan Bradl. Dle dostupných informací mělo dojít k dohodě mezi Hondou a Red Bullem v průběhu posledního závodního víkendu sezony v Kataru.
 
 
Smlouva doposud nebyla podepsána, ale již se pracuje na posledních detailech a do konce letošního roku by mělo dojít k jejímu podpisu.
 
Jak hovoří zákulisní informace, jedním z hlavních impulsů k tomuto kroku byla skutečnost, že Red Bull sponzoruje již dlouhá leta německého závodníka Stefana Bradla, který pro sezonu 2017 přichází právě do tohoto týmu.
 

Foto: archiv Honda.proracing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno