Tým GoEleven naznačil, že v roce 2017 hodlá nasadit do Mistrovství světa Superbike dva motocykly, přičemž na jednom by mohl sedět jeden z aktuálních jezdců týmů v supersportovém šampionátu

Manažer týmu GoEleven, pan Denis Sacchetti, prozradil na stránkách oficiálního serveru Mistrovství světa Superbike, WorldSBK.com, že jeho tým laboruje s myšlenkou nasazení dvou motocyklů Kawasaki Ninja ZX-10R do příštího světového šampionátu superbiků.
 
 „Nevím, jestli to bude možné, protože to závisí na rozpočtu a některých dalších věcech, ale chceme udělat tento krok. Týmu by bylo lépe se dvěma motocykly. Pak bychom měli dva stroje v kategorii Supersport a dva v kategorii Superbike,“ říká Denis Sacchetti, který také odpovídá na otázku možného přesunutí jednoho ze dvou aktuálních pilotů supersportového šampionátu, ve kterém barvy italského týmu hájí domácí Christian Gamarino a náš Ondra Ježek.
 
 
„Ano, je to možné, tým GoEleven takto funguje,“ říká manažer týmu, sám bývalý závodník Denis Sacchetti. „V závislosti na jejích výsledcích můžeme vzít mladého pilota z Mistrovství světa Supersport a přesunout ho do Superbike. To je způsob, jak pomáháme mladým závodníkům, a jak je udržíme v  rodině.“
 
Jen poznamenejme, že Roman Ramos, jezdec týmu GoEleven, tento rok dokončil každý závod Mistrovství světa Superbike, Španěl získal tři top-10 výsledky, přičemž na jeho kontě je aktuálně 60 bodů a 13. místo v průběžné klasifikaci.

Foto: autor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno