Lady Bikers Prague 2021
: Spojily jsme sílu našeho klubu a sílu našich koní a vytvořily pro rok 2021 unikátní kalendář, který je zároveň průřezem současné ženské motocyklové scény a zároveň, jak už to u nás “Ladynek” bývá, je charitativním počinem.

Veškerý výtěžek z prodeje jde na charitu, která bude určena (týraným) ženám v nouzi. Koupí kalendáře(ů) a také jeho další podporou v prodeji pomůžete přispět a zároveň podpoříte úsilí holek/žen/motorkářek, které se rozhodly tímto počinem prvně od r. 2014 veřejně odkrýt svoji skupinu a svoje charitativní projekty a tím získat větší prostředky pro potřebné.

Autorem kalendáře je tým Ladynek a amatérští fotografové Michal Štýs a Michaela Horáčková.

 

Příběh kalendáře

Chtěly jsme využít velikost našeho klubu, ukázat kolik holek a žen jezdí na motorkách a využít toto nadšení pro dobrou věc.

Jsme pražský klub, proto jsme se snažily fotit hodně na známých pražských místech. Fotily jsme v helmách a v oblečení, ve kterém holky běžně jezdí. Chtěly jsme autenticky přenést atmosféru ženské „moto bandy“. Ukázat, že společně fungujeme bez ohledu na věk nebo na národnost naší motorky.

Skupiny/měsíce jsme se snažily vybrat buď dle typu motorek, stylu nebo barev. Prostě si je vyladit, jako ladíme motorky i naše outfity. Cílem je ukázat jednak rozmanitost, ale zároveň hlavně tu soudržnost. Jezdíme přeci proto, že nás to baví a už je jedno na čem.

 

Příběh Lady Bikers Prague

Skupina pražských motorkářek s názvem LADY BIKERS Prague byla založena v roce 2014. Za 6 let se ale skupina rozrostla tak, že v současnosti má takřka 450 členek. Ladynky, tak si ve skupině motoholky říkají, se pravidelně setkávají a udržují mezi sebou přátelskou atmosféru.

Již v minulých letech se pustily do mnoha charitativních akcí, na které vybraly nemalé částky jen mezi sebou. Finanční prostředky byly použity na pomoc dětem, seniorům a opuštěným zvířatům. Ladynky ví, že pomoc je potřeba pořád a tak neusínají na vavřínech a pro tento rok se pustily do velkolepého projektu.

 

Formát kalendáře: A3
Cena: 350 Kč
4x výdejní místa v Praze
Zásilkovna: 70 Kč

Objednávky:
e-mail: lbprague@seznam.cz
FB: FANS LADY BIKERS Prague
Insta: lady_bikers_prague

 

Děkujeme za pozornost
Za LBP Zuzka a Míša

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno