Tento stylový manažerský skútr je radost řídit ve městě, ale užijete si s ním i na výletech po republice.

Ve městě je však potřeba být vždy slyšet a na delších cestách si zase chcete užívat pěkné muziky a neslyšet jen sterilní mručení. Proto nastoupil Remus a pro tento BMW bestseller připravil speciální typ tlumiče výfuku označovaného jako RS, který je vyroben z ušlechtilého nerezu s černou matnou barvou.

Ten má na konci přišroubovanou nádherně obrobenou hliníkovou koncovku, která může být v přirozené hliníkové nebo rovněž černé barvě. Tlumič můžete mít v homologované variantě, ale také racingové s vyjímatelnou zvukovou vložkou pro skutečně hluboký a ještě ostřejší zvuk (pokud budete tedy chtít a vložku vyjmete).

 

 

Nutnou součástí tlumiče jsou pak svody, které jsou buď s integrovaným katalyzátorem (nutné pro oficiální legálnost), nebo v racing variantě bez něj, a tedy i výrazně levnější. Zvuk je každopádně božský ve všech variantách a C 400 s Remusem navíc i opravdu luxusně vypadá a skvěle tak doplňuje styl tohoto stroje.

To i díky detailům, jako je tepelný štít s logem. Mrkněte na www.remus-vyfuky.cz nebo napřímo skočte na stránku v katalogu skrze QR kód. Zde koukněte na ceny a všechny fotografie. Tady můžete přímo zakoupit nebo žádejte k dodání u našich partnerů z řad BMW dealerů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno