Závodní ředitel továrny Yamaha, pan Lin Jarvis, v rámci Grand Prix v italském MIsanu promluvil i na téma zraněného Valentina Rossiho. Jak Lin Jarvis potvrdil, Yamaha sice má připraven záložní plán – místo Rossiho pojede Holanďan Michael van der Mark. Zároveň ale Jarvis potvrdil, že by raději měl v boji o mistrovský titul dva jezdce, než když budou všechny síly koncentrovány pouze na Viňalese.

Jak se očekávalo, Rossiho rekonvalescence bude delší a proto je jeho účast v Aragonu vyloučena. Pokud všechno půjde dobře, mohl by nastoupit až v Motegi. Myšlenky na desátý titul v řadě tak musí s největší pravděpodobností počkat až na další rok.

Jsem nadšený, že jsem dostal šanci jet v Aragonu na Yamaha YZF-M1. Nikdy jsem na MotoGP motorce nejel, takže to pro mě bude úplně nové. Jsem moc zvědavý, jaké to bude, protože na ničem podobném jsem nikdy nejel. Je mi jasné, že to nebude snadné, protože skočit rovnou do prvních tréninků bez předchozích testů nebude legrace. Nicméně jsem Yamaze velmi vděčný, že mi dala tuto příležitost. Jsem si jistý, že se toho hodně naučím,” řekl Michael.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno