Dobrodružné výpravy jsou tím nejrozmanitějším motocyklovým zážitkem. Od teplot pod bodem mrazu přes monzunové deště až po saharské vedro.

Vaše oblečení musí vydržet všechny nástrahy, které matka příroda nachystá! A nejen to, musí být praktické a pohodlné pro mnohahodinovou jízdu. Díky naší 30tileté zkušenosti s vývojem a výrobou motocyklového oblečení a jeho důkladným testováním mohl vzniknout nejlepší komplet, jaký jsme kdy udělali.

Třívrstvá konstrukce (vnější část z balistického nylonu &MaxTex / vyjímatelná nepromokavá vložka SinAqua / vyjímatelná termovložka), velké ventilační panely a nastavitelné větrací body zajišťují absolutní všestrannost ke zvládnutí všech klimatických podmínek. Vysoká houževnatost balistického nylonu &MaxTex tkaniny v kombinaci s CE chrániči Level 2 v celém kompletu (včetně zádového chrániče a chrániče kyčlí) a TPU ramenní slidery poskytují vynikající ochranu (komplet Adventure III má CE certifikát).

Mnoho kapes včetně velké odnímatelné zadní kapsy na mapy (která se dá použít jako ledvinka) zajišťuje dostatek úložného prostoru. Kapsa na RST hydro vak (vak je k dispozici samostatně) a odnímatelný nákrčník jsou další praktické detaily. Přidaný „padákový popruh“ udržuje bundu na místě, i když se za jízdy postavíte. Zkombinujte vše s botami a rukavicemi Adventure a budete připraveni na cokoli.

Klikněte na www.rstmoto.cz a dozvíte se víc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno