Jako každý rok se v krásném areálu Šiklova Mlýna konají motorkářské akce, na kterých byste neměli chybět. Tradiční westernový motosraz se koná už po páté a český mistrák v trialu nabídne výborné souboje těch nejšikovnejších jezdců. Všichni jste srdečně zváni.

27. 6. 2015 Western Motosraz V

Již tradiční páté setkání motorkářů a všech milovníků motocyklů. Co vás čeká? Ukázka krásných strojů, spanilá jízda po okolí, tradiční motorkářské soutěže o toho nejdrsnějšího motorkáře a večerní rocková kapela. Po celý den běží v areálu zábavný program v podobě westernové show, tanečních představení např. ukázky spodního dobového prádla a akčního divadla s koňmi, kaskadéry a pyrotechnickými efekty. Osvěžit se můžete v aquaparku nebo zařádit na off-roadové dráze při jízdě na čtyřkolkách nebo v bojovém vozidle. Vezměte s sebou celou rodinu a užijte si víkend plný zábavy a pohody.

Přijeď na motorce, vystav ji a získáš:

– Zdarma vstup pro řidiče v sobotu 27.6. 2015

– Zdarma pro řidiče občerstvení a pivko

– Sleva 50 % na vstup pro spolujezdce

– pro registrované řidiče předem navíc Zdarma panák v baru U Hrobníka

Více informací na www.sikland.cz

Místo konání:

Western Šiklův mlýn

Zvole 49, Zvole nad Pernštejnem

59256

Pořadatel:

Western Šiklův mlýn

Tel.: 602 750 130

e-mail: info@western.cz

www.sikland.cz


 

5. 7. – 6. 7. 2015 MMČR TRIAL

Druhý ročník diváky velmi oblíbeného závodu. Stejně jako minulý rok bude offraodová dráha, která se nachází v Šiklově mlýně, speciálně upravena na tento typ motocyklové disciplíny, kdy závodník překonává dráhu složenou z různých překážek, výstupů a sestupů bez toho aniž by se nohou dotkl země. Další závodní trať bude pod hotelovým resortem, který je postaven na skále. Tato trať bude patřit mezi nejobtížnější části závodu, kde si jezdci prověří své schopnosti, zručnost a souhru s vlastním strojem.

Těšit se můžete na české špičky v této disciplíně např. Pavla Balaše, který je několikanásobný mistr České republiky. Malou ukázku toho co trialoví borci dokážou, jste mohli vidět na prvním ročníku noční Extrém show, která se konala 2. 5. u nás na Šiklově mlýně.

Současně se závodem bude v Šiklově mlýně probíhat denní program.

Video Extrém show https://www.youtube.com/watch?t=37&v=UZMtlcdFyf0

Více informací o závodu na http://sikland.cz/kalendar-akci/mmcr-trial-sikluv-mlyn/

Místo konání:

Western Šiklův mlýn

Zvole 49, Zvole nad Pernštejnem

59256

Pořadatel:

Western Šiklův mlýn

Tel.: 602 750 130

e-mail: info@western.cz

www.sikland.cz

Foto: Šiklův Mlýn

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno