Po posledním ročníku, který se konal v Praze, rotuje Motosalon příští rok opět do Brna. Předpokládáme, že silné stroje a moto příslušenství tentokrát obsadí dva sousedící pavilony brněnského výstaviště – P a F, a to od čtvrtka 8. března do neděle 11. března 2018. S ohledem na vývoj počtu návštěvníků za poslední roky očekáváme v Brně 60 tisíc moto příznivců.

 

Oslovte na veletrhu cílovou skupinu zákazníků

Brněnský i pražský Motosalon vždy navštíví desetitisíce lidí. Loni v Praze to bylo rekordních 59 tisíc návštěvníků. Svou účastí na veletrhu oslovíte správnou cílovou skupinu. Ta se o vás navíc dozví i díky masivní PR kampani – aktivitám v médiích a na sociálních sítích s téměř 30 tisíci fanoušky. Své novinky můžete uveřejnit v Aktualitách na webu Motosalonu, a to zcela zdarma.

http://www.bvv.cz/motosalon/?NID=M1943238156X17555&RID=MLAS-ATJK4A

Motosalon jde stále nahoru. I díky vám, potenciálním vystavovatelům. Letos poprvé obsadil Motosalon v Letňanech celkem 4 haly. Na ploše 16 600 metrů čtverečních, která odpovídá brněnskému pavilonu P, se veletrhu zúčastnilo 132 vystavovatelů s 271 značkami.

 

V tiskovém středisku se akreditovalo 234 novinářů. Obrovský zájem ze strany médií i návštěvníků se čeká i na ročníku 2018. Vaše značka bude zaručeně vidět nejen mezi motocyklovými fanoušky, ale i na veřejnosti, v novinách, časopisech, na webových portálech a Facebooku. Na této akci proto nesmíte chybět!

 

Výstavní plocha rychle mizí

Svou účast na brněnském Motosalonu už potvrdily téměř všechny velké moto značky včetně čtyřkolek. Nezaostávejte za konkurencí a zúčastněte se veletrhu i vy! Nejnovější a nejluxusnější pavilon brněnského výstaviště – P – se rychle plní. Už teď se po úspěchu letošního ročníku hlásí také nové firmy a značky, které ještě na Motosalonu nevystavovaly.

 

Proto neváhejte a přidejte se do rodiny zvané Motosalon hned teď!

Záleží nám na komfortu návštěvníků, proto na Motosalonu zachováváme mnohem širší uličky než na jiných veletrzích. I proto přicházíme s rozšířením výstavní plochy do rovněž moderního pavilonu F, který je hned naproti P. Tento „dvoupavilonový“ model se velmi osvědčil na letošním ročníku Caravaningu Brno. Dle aktuálního vývoje přihlášek to totiž vypadá, že nám „Péčko“ nebude stačit. V provozu bude i „kulatý“ pavilon Z, z jehož galerií mohou diváci shlížet na doprovodný program, zvláště kaskadérské kousky.

Motosalon pořádáme ve spolupráci s SDA

Motosalon je jediná česká národní prezentace importérů nejvýznamnějších značek motocyklů, čtyřkolek a příslušenství, na které spolupracuje motocyklová sekce Svazu dovozců automobilů (SDA). Její členové tak svými expozicemi tvoří „základní kameny“ veletrhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno