Uccio Salucci prozradil, že tým Valentina Rossiho bude od Yamahy dostávat nové díly se zpožděním tří závodních víkendů vůči továrnímu týmu.

Kamarád a asistent Valentina Rossiho, Uccio Salucci, hovořil na téma příští sezony královské kubatury MotoGP, pro kterou se společně s Valentinem po řadě let v barvách továrního týmu Yamahy přesouvají do garáže satelitního týmu Petronas.

Největším rozdílem bude dle Uccia především pozdější dodávka nových dílů od továrny, kdy Rossi bude o tři závody pozadu za jezdci oficiálního továrního týmu. V dalších aspektech se dle jeho slov žádné zásadní změny nekonají.

 

 

Ano, budeme mít zpoždění v dodávce nových dílů, kdy je budeme mít až tři závody po jezdcích oficiálního týmu Viňalesovi a Quartararovi. Nemyslím si, ale že by to měla být velká nevýhoda, protože se do příštího roku neočekávají žádné zásadní změny. Yamaha nám dá tovární motorku a my se pokusíme odvést to nejlepší. Naše ambice je jasná, užívat si závody, bojovat o pódium a držet se vepředu. Samozřejmě chceme zkusit vyhrát i pár závodů. Vale už nebyl vepředu dlouho, musí se tam znovu dostat a zabojovat o pódiová umístění,“ řekl Uccio Salucci.

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha-racing

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno