Svátek všech motorkářů se vrací do Brna a je větší než kdy předtím. Letos zaplní Motosalon od 8. do 11. března 2018 hned tři pavilony na brněnském výstavišti. A rozhodně je se na co těšit.

 

 

1) Dorazí všechny významné značky

Novinky od kompletní japonské čtyřky – Hondy, Yamahy, Suzuki a Kawasaki, od amerických značek Harley-Davidson a Indian, německého výrobce BMW Motorrad, britského Triumphu či italských značek Ducati, Aprilia, Piaggio či MV Augusta si prohlédnete na rekordní ploše. Chybět nebudou ani firmy KTM nebo Husqvarna.

 

2) Požitek na čtyřech kolech

Na své si přijdou také milovníci čtyřkolek. Tuto sekci zaplní stroje značek ATV, Can-Am, Arctic Cat, Access Motor, Linhai, TGB nebo BRP. Těšit se můžete také na bohaté příslušenství.

 

3) Představí se poprvé…

V pavilonech se kromě známých firem potkáte i s několika nováčky. Představí se například rakouská značka KSR, z Itálie TM Racing či SWM moto a vidět bude i Beta.

 

4) Servis pro helmy

Kvalitní helma je důležitou součástí výbavy každého motorkáře. Jak se o ni ale starat? To vám poradí v servisní dodávce helem značky Arai, která vám na výstavišti bude k dispozici.

 

5) Světové i české premiéry

Na výstavišti vás čeká i spousta premiér. Poprvé se v České republice představí například elektrický motocykl e-Duck, který cílí zejména na mladé.

 

6) Veletrh podporují známé tváře

Říkají si Vandráci Vagamundos a na motorkách cestují po světě. Letos se stali také tvářemi Motosalonu – Jan Révai a Pavel Liška. „Motorky miluji od dětství a na tuto akci jezdím každý rok,“ uvedl Révai. Letošní Motosalon ovšem vynechá, protože v době jeho konání bude zrovna v Mexiku. Můžete se však těšit na jinou osobnost z motorkářského světa, která je také tváří letošního ročníku. V Brně se potkáte s Pepou „Sršněm“ Šilerem.

 

7) Slavnostní zahájení

Ve čtvrtek ve 13 hodin se určitě přijďte podívat k pódiu v pavilonu P na slavnostní zahájení. Setkáte se jak s populárními tvářemi z motobranže, tak s významnými hosty. Dozvíte se zajímavé informace třeba o jejich vztahu k motorkám.

 

8) Čtyři dny plné show

Okolí pavilonu Z se letos promění v show arénu, kde to bude žít. V doprovodném programu si užijete parádní vystoupení a show, ze kterých se vám bude tajit dech. Těšte se třeba na Crazy Day, Míru Lisého či Moto Gymkhanu. Na pódiu vás pak sympatický tým Firsthelp naučí základy první pomoci.

 

9) Novinky na vlastní kůži

Nekupujte zajíce v pytli. Ještě před pořízením nového stroje si ho vyzkoušejte na testovacích jízdách. Po areálu výstaviště se projedete třeba na skútrech značek Honda a Kymco.

 

 

10) Zvolte Motocykl roku

Tradičně rozhodnete také o tom, který stroj si zaslouží titul Motocykl roku 2018. Hlasování startuje už 1. února, tak zamiřte na www.motocyklroku.cz a vyberte si svého favorita.

 

Veletrh Motosalon se koná na brněnském výstavišti od 8. do 11. března. Více informací najdete na www.bvv.cz/motosalon nebo fb.com/bvvmotosalon.

 


zdroj: Tisková zpráva BVV Brno

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno