Valentino Rossi má před sebou dvě možnosti pro rok 2021, buď bude závodit v týmu Razlana Razaliho, nebo odejde do závodního důchodu.

Valentino Rossi hovořil na serveru motogp.com na téma svého pokračovaní v závodění. V rozhovoru přiznal, že má před sebou pouze dvě možnosti. Buď bude závodit v týmu Petronas Yamaha SRT, nebo skončí se závoděním.

 

 

Valentino Rossi

* Můj plán byl velmi jasný, znamenal něco změnit v mém týmu a počkat do léta, abych pochopil, zda bych mohl být konkurenceschopnější než vloni. Chci pokračovat v závodění, ale chci pokračovat, když budu silný. Bohužel, vzhledem k situaci se musím rozhodnout bez závodění. Je to trochu obtížnější. Musím více přemýšlet a pokusit se zjistit, jestli mám dost síly a motivace.

* Mám dvě možnosti, buď Petronas, nebo skončím. Myslím, že je to špičkový tým. Ukázali to minulý rok s Quartararem a Francem Morbidellim. Je to mladý tým se spoustou mladých lidí, ale zároveň má i lidi, které už znám. S Petronasem mají také skvělého sponzora.

* Myslím, že je to pro mne velmi dobrá volba. Nyní musím poslechnout sám sebe a rozhodnout se, zda jsem dostatečně motivovaný, abych pokračoval. Zatím jsme mluvili pouze s Linem Jarvisem a Yamahou, ale ještě ne přímo s Razlanem Razalim, ale jeho slova se mi opravdu líbila, protože jsou stejná, jako ta má.

* Nechci jít do Petronasu, jen abych jezdil pouze svou rozlučkovou sezonu a po ní řekl „Ciao“. Pokud závodím, dávám do toho 100 procent. Chci závodit jen tehdy, když mám pocit, že mohu být konkurenceschopný a bojovat o pódium. To je jasné a souhlasím s Razlanem.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha-racing.com

 

1 komentář

  1. Podle slov C.E. by se mělo začít 19.července. Pravděpodobné jsou dva závody za víkend, depo uzavřené pro okolí, závody bez diváků.
    Moc nám to chybí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno