Valentino Rossi má před sebou dvě možnosti pro rok 2021, buď bude závodit v týmu Razlana Razaliho, nebo odejde do závodního důchodu.

Valentino Rossi hovořil na serveru motogp.com na téma svého pokračovaní v závodění. V rozhovoru přiznal, že má před sebou pouze dvě možnosti. Buď bude závodit v týmu Petronas Yamaha SRT, nebo skončí se závoděním.

 

 

Valentino Rossi

* Můj plán byl velmi jasný, znamenal něco změnit v mém týmu a počkat do léta, abych pochopil, zda bych mohl být konkurenceschopnější než vloni. Chci pokračovat v závodění, ale chci pokračovat, když budu silný. Bohužel, vzhledem k situaci se musím rozhodnout bez závodění. Je to trochu obtížnější. Musím více přemýšlet a pokusit se zjistit, jestli mám dost síly a motivace.

* Mám dvě možnosti, buď Petronas, nebo skončím. Myslím, že je to špičkový tým. Ukázali to minulý rok s Quartararem a Francem Morbidellim. Je to mladý tým se spoustou mladých lidí, ale zároveň má i lidi, které už znám. S Petronasem mají také skvělého sponzora.

* Myslím, že je to pro mne velmi dobrá volba. Nyní musím poslechnout sám sebe a rozhodnout se, zda jsem dostatečně motivovaný, abych pokračoval. Zatím jsme mluvili pouze s Linem Jarvisem a Yamahou, ale ještě ne přímo s Razlanem Razalim, ale jeho slova se mi opravdu líbila, protože jsou stejná, jako ta má.

* Nechci jít do Petronasu, jen abych jezdil pouze svou rozlučkovou sezonu a po ní řekl „Ciao“. Pokud závodím, dávám do toho 100 procent. Chci závodit jen tehdy, když mám pocit, že mohu být konkurenceschopný a bojovat o pódium. To je jasné a souhlasím s Razlanem.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha-racing.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno