Valentino Rossi prozradil, že k oznámení podpisu smlouvy na příští rok dojde velmi pravděpodobně v průběhu Grand Prix v Barceloně.

 

Italský závodník Valentino Rossi doposud stále nepodepsal smlouvu s týmem Petronas pro sezonu 2021, což i v Paddocku Grand Prix San Marina vzbudilo řadu spekulací, kdy byl Rossi dokonce spojován i s koncem kariéry po letošní sezoně.

Tento dotaz dostal samotný Valentino i na tiskové konferenci, která víkendové Grand Prix San Marina předcházela. Jak ale Rossi potvrdil, konec kariéry rozhodně nechystá a smlouvu na 99% podepíše velmi brzy. Konkrétní termín Valentino nespecifikoval, ale dle slov devítinásobného mistra světa by měla být celá záležitost dořešena v následujících týdnech.

 

 

Situace v této věci je zatím stále stejná, to znamená, že za poslední týdny se nic nezměnilo. Dáváme si s Yamahou čas, zatím nemáme kam spěchat a můžeme v klidu doladit všechny potřebné detaily. Zároveň ale mohu potvrdit, že jsme těsně před podpisem. Nyní mohu říct, že na 99% budu v příštím roce závodit za tým Petronas. Myslím si, že již v Barceloně bychom mohli oznámit podpis smlouvy,“ řekl Valentino Rossi.

 

 


Zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno