Nejlepší dárky jsou ty, které si nadělíte sami. Kdo touží po novém výfuku s nádherným designem, precizním zpracováním a krásným zvukem, který nikdy neotravuje, měl by teď zpozornět. Pokud jste odkládali tuhle investici, která vám zaručeně znásobí radost z každé vyjížďky, tak teď je ten správný čas otevřít šrajtofli. V Rakousku jsou lakomí a jindy během roku cenovou akci nečekejte. Jen teď.

Od 15. 11. do 31. 12. budete moci objednat výfukový systém pro svoje moto s akční slevou 11 %. Chcete-li si ale udělat radost ještě pod stromeček, určitě to řešte ještě během listopadu. Výroba běží jen do 11. 12. Pozdější objednávky budou vybaveny až po Novém roce, pokud nebude zboží skladem u nás v ČR.

Chcete-li jít úspěšnému dodání pod stromeček naproti, informujte nás již teď o svých plánech. Kompletní dostupnou nabídku naleznete v katalogu na stránkách www.remus-vyfuky.cz. Co zde není, neexistuje.

Máte-li ale nový model 2019/2020 a v nabídce jste ho nenašli, raději se zeptejte nebo zaregistrujte na webu. Jakmile se výfuk pro vás objeví, budeme vás informovat. Slevu během akce můžete žádat i u svého dealera nebo motoshopu.

www.remus-vyfuky.cz
tel: 604 66 77 33
mail: info@remus-vyfuky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno