Nevima Group s.r.o. nymí v partnerství s rakouským výrobcem motocyklů KSR Group: Velký skok pro značky Brixton, Malaguti a Motron v České republice.

Naše společnost Nevima Group s.r.o. je významným dlouholetým Českým importérem motocyklových a skútrových značek – SYM, Keeway, Benelli, MBP, SWM a také vlastní značky JJM. Naše portfolio je opravdu široké, všechny stroje, které importujeme si pečlivě vybíráme abychom zákazníkům nabídli ty nejlepší produkty.

V portfoliu máme vynikající skútry od jednoho z největších výrobců skútrů na světě značky SYM, ale i kompletní portfolio legendární Italské značky Benelli, která je v posledních několika letech jedničkou na italském trhu, a i my jsme s touto značkou velmi úspěšní jak v České, tak i Slovenské republice.

Nyní s hrdostí oznamujeme svůj další strategický krok, kdy vstupujeme do spolupráce s prestižním rakouským výrobcem motocyklů KSR Group. Tato spolupráce se zaměřuje na distribuci kvalitních značek motocyklů od tohoto výrobce a jedná se o Brixton Motorcycles, Malaguti a Motron.

 

 

BRIXTON

Motocykly značky Brixton, jsou synonymem pro originální design, eleganci, výkon, a především špičkovou kvalitu. Každý model Brixton přináší nejenom bezkonkurenční jízdní zážitek, ale také spojuje moderní technologie s klasickým stylem, čímž oslovuje široké spektrum motoristických nadšenců. Motocykly Brixton jsou pro rok 2024 nabízeny v pěti výrobních řadách, a to od třídy 125 ccm přes 250tky až k velmi oblíbené řadě Crossfire s obsahem 500 ccm. Absolutní špičkou a zároveň novinkou 2024 je motocykl Brixton Cromwell 1200 X. Jde o motocykl klasického vzhledu, ale nabitým moderními technologiemi a špičkovými komponenty. Člověk blíže neseznámený s tímto modelem může nabít pocitu, že jde o vzduchem chlazený motor, nicméně jde ve skutečnosti o moderní kapalinou chlazený motor. Další vychytávky jsou perfektně aplikovány v klasickém vzhledu motocyklu – elektronický plyn, dvě výkonové mapy, tempomat ale třeba i kompletní full LED osvětlení. Brixton – to je nekompromisní kvalita i design.

 

 

Malaguti

Malaguti, s více než 80 lety zkušeností ve výrobě motocyklů původem z Italské Bologni, představuje legendu v oboru. Tolik oblíbené Malagutky jsou oblíbené po celém světě. Z aktuální produktové řady můžeme vyzdvihnout zcela nový motocykl o obsahu 125 ccm – Malaguti Drakon. Drakon je motocykl s dokonalým designem a výbavou včetně velkého plnobarevného TFT displeje s dokonalou grafikou a čtyřventilovým kapalinou chlazeným motorem. Malaguti to byly vždy špičkové skútry. Aktuální výrobní řada je zastoupena skútry Malaguti Madison a Mission.

 

 

 

Motron

Motron, je další značka z portfolia KSR Group, se kterou Nevima Group vstupuje na český trh – jde o zcela novou značku. Portfolio Motron je sestaveno z motocyklů a skútrů nejmodernější koncepce s klasickými spalovacími motory ale i širokou řadou elektromotocyklů a skútrů. U značky Motron můžeme vyzdvihnout nádherný elektro skútr Motron Cubertino, špičkovou stopětadvacítku Motron Nomad a elegantní skútr na 16“ kolech Motron Ventura 125ccm.

 

 

„Jsme nadšeni tímto novým partnerstvím s KSR Group,“ říká Libor Nevima, CEO Nevima Group s.r.o. „Společně sdílíme vášeň pro motocykly a naše společné cíle v oblasti inovace a zákaznických služeb nás spojují ještě více.

Těšíme se, že naše zákazníky seznámíme s tímto širokým portfoliem kvalitních značek a věříme, že naše spolupráce s KSR Group posílí naši pozici na trhu.“

Tato spolupráce představuje další důkaz síly a růstu Nevima Group s.r.o. jako spolehlivého partnera v oblasti distribuce motocyklů. S kombinací špičkových produktů a nekompromisního závazku k zákazníkům je Nevima Group s.r.o. připravena na nové výzvy a úspěchy v tomto odvětví.

 

 


zdroj: TZ Nevima Group s.r.o.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno