Zpět do sedla – nehoda na motorce potkala skoro každého z nás. Někdy přijdete o zrcátko nebo páčku, jindy dostanete darem silniční lišej.

Bohužel to často nekončí happy endem. Když to odnese vaše milovaná motorka, obrečíte ji a našetříte na novou, kdežto inzerátů na nohy, ruce nebo sleziny se na moto inzerci zrovna moc neválí; je to tak nějak nedostatkové zboží.

Motorkáři už pomáhají dětem, zvířatům, nemocným. Co ale takhle podpořit přímo kamarády v sedle? V Nadačním fondu Život v jedné stopě se chystáme podávat pomocnou ruku motorkářům, kteří neměli takové štěstí a ta nejkrásnější věc na světě jim něco vzala.

Zdraví, někoho blízkého nebo právě možnost vrátit se #zpětdosedla. Proto jsme založili charitativní sbírku na pomoc obětem nehod na motocyklu. Pokud víš o někom, kdo se po nehodě na motorce potýká s nějakými životními problémy a potřebuje naši pomoc, dej nám vědět.

 

 

Pošli nám jeho příběh s kontaktem na e-mail pomoc@zpetdosedla.cz. O průběhu sbírky, konkrétních příjemcích, možnosti, jak se zapojit, a co z toho budeš mít budeme informovat na stránkách www.zpetdosedla.cz a sociálních sítích projektu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno