Alex Márquez hovořil na téma comebacku svého bratra, který zatím stále nemá naplánován termín, kdy by mohl opět naskočit do sedla motocyklu.

Ještě při Grand Prix Rakouska se hovořilo o možném návratu úřadujícího mistra světa MotoGP Marca Márqueze pro některý z víkendů na okruhu Marca Simoncelliho v italském Misanu. Tento scénář se ovšem nakonec nenaplnil.

Právě během tohoto víkendu ovšem jeho bratr a týmový kolega Alex přiznal, že zatím stále není jasné, kdy by se mohl Marc vrátit. To je samozřejmě i pro Alexe smutná zpráva, protože nemůže od svého zkušenějšího bratra čerpat cenné informace.

„Bohužel nemám křišťálovou kouli, takže nemohu předvídat, kdy se Marc vrátí. Nyní to ani on sám neví, kdy to bude možné. Zároveň jsem ale přesvědčen o tom, že nyní již nebude nic předčasně riskovat a vrátí se až ve chvíli, kdy bude opravdu ve stoprocentní kondici. Je to samozřejmě škoda, o motorce mi řekl spoustu informací, ale kdyby zde byl, bylo by určitě vše jednodušší. Bohužel je ale Marc doma na gauči, takže musíme pracovat s aktuálními daty, která máme,“ řekl Alex Márquez.

 

 


zdroj: bikeracing.cz. foto: repsol

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno