Andrea Dovizioso je přesvědčen o tom, že Marc Márquez ještě může zasáhnout do boje o mistrovský titul.

Zranění Marca Márqueze a jeho ztráta celých 50 bodů na současného lídra šampionátu královské kubatury MotoGP rozhodně výrazně zamíchala s veškerými prognózami. Zatím jsou sice odjety pouhé 2 Grand Prix, ale i přesto je jasné, že tato skutečnost Marcovi obhajobu titulu minimálně zkomplikuje.

Na tohle téma nyní hovořil i jezdec továrního týmu italské Ducati – Andrea Dovizioso, který je ovšem názoru, že šampionát je stále otevřený a vyhrát jej může kdokoliv.

 

„Je pravda, že v současné situaci na Fabia ztrácím 24 bodů, ale to v této fázi sezony zatím nic neznamená. Ano, Fabio má na kontě dvě vítězství, ale obě vybojoval na stejné trati a v Brně nebo Rakousku může být situace hodně odlišná. Dle mého názoru je šampionát stále otevřený, i když máme letos méně závodů. Uvidíme, v jaké formě se do Brna vrátí Marc, nikdo neví, zda bude moci jet na 100% nebo bude nějak limitován. Já bych jej ale rozhodně neodepisoval a jsem přesvědčen o tom, že Marc ještě může bojovat o titul,“ řekl Andrea Dovizioso.

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: honda. ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno