Concept CE 02 od BMW představuje novou interpretaci chytré městské jednostopé mobility. Koncept elektrického stroje, který není ani klasickým motocyklem, ani skútrem, představuje vzrušující a vysoce emotivní řešení mobility.

BMW Motorrad Concept CE 02 je jako lehký elektrický dopravní prostředek s hmotností přibližně 120 kg ideální pro městské použití, nabízí vysoký faktor zábavy a zároveň jednoduché, ale stylové ježdění. Výkon 11 kW a točivý moment dostupný již od nulové rychlosti umožňují rychlé rozjezdy na semaforech.

 

 

Maximální rychlost 90 km/h a dojezd 90 km jsou zárukou snadné cesty z bodu A do bodu B a zpět i v hustém městském provozu. Svými kompaktními rozměry a mladistvými proporcemi tento stroj jednoznačně oslovuje i novou cílovou skupinu: osoby starší šestnácti let, které dosud na motocyklu nejezdily, ale jsou otevřeny novým zážitkům, chytrým technologiím, a především spojení mobility se zábavou.

BMW Motorrad Concept CE 02 se drží puristického přístupu! Černá barva připomíná klasické motocykly BMW. Novinkou je zde však souhra matných a lesklých povrchů, která koncepčnímu motocyklu dodává větší expresivitu.

 

 

I ta nejkratší trasa se zkrátka stává s BMW Motorrad Conceptem CE 02, tou největší zábavou! Více informací najdete na www.bmw-motorrad.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno