Česká společnost For Street Racing se stala pro tento rok hrdým sponzorem irského závodníka Williama Dunlopa, který se účastní nejen kompletního seriálu BSB Supersport, ale také závodů jako jsou North West 200, Ulster Grand Prix a TT Isle of Man

Právě na TT Isle of Man se minulý týden William Dunlop umístil v kategorii Supersport na třetím místě, a kombinéza 4SR se tak poprvé objevila na stupni vítězů tohoto prestižního závodu. „Rád bych poděkoval za podporu v letošní sezóně, kombinézy jsou skvělé a s jejich kvalitou jsem velmi spokojen.“ poděkoval William Dunlop celému kolektivu 4SR.

Česká stopa na TT: William Dunlop v kombinéze 4SR

Při druhém závodu stejné kategorie se William umístil na místě čtvrtém a v dalších závodních kategoriích se pravidelně umisťoval v top 10. Celkově tak vybojoval místo páté. Tento 27letý závodník tak spolu s bratrem Michaelem úspěšně pokračuje v tradici, kterou založil jeho otec Robert a strýc Joey.