Speciální edice nás baví. O to víc, když se do nich pustí srdcaři od italské Ducati. O co jde tentokrát? Milovníci silných aut zaplesají.

Světlo světa spatří 500 pečlivě očíslovaných modelů limitované edice modelu Ducati Diavel V4, vytvořených jako hold exkluzivnímu kupé Bentley Batur.

A v čem je tohle auto zajímavé vyjma toho, že ho stejně jako italskou motocyklovou značku vlastní koncern Volkswagen? Model Batur je poslední Bentley, které bude pohánět majestátní dvanáctiválec W12 s objemem šest litrů a výkonem přes 540 kW (tj. 740 koní!).

 

 

dná se tedy o nejsilnější Bentley v historii a také o pompézní derniéru jedné z benzinových legend. A u toho Ducati rozhodně nechtělo chybět, to má logiku.

Limitovaný Diavel V4 v této edici proto následuje typicky britské sportovní tmavě zelené lakování a také si všimněte toho, že i kola jsou přímo sladěná s tvarem kol sportovního Bentley.

A ano, vedle sebe vypadají opravdu impozantně. Tady se jednoznačně vsadilo na luxus.

 

 

Ducati převzalo i některé další tvary, například u předního blatníku, výrazné jsou červené brzdiče, záplava karbonu, exkluzivní sedák z alcantary (i ten samozřejmě s logem Bentley), zdvojený výfuk, mřížky, lemy, rámečky, a také nezbytné příslušenství, tedy přesně barevně sladěnou přilbu a koženou bundu.

Cena limitované Ducati Diavel V4 for Bentley je stanovena na 70 000 dolarů, což znamená, že na www.ducati.com bude zase jednou frmol.

 

 


zdroj: TZ Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno