Honda NT1100 bude pro modelový rok 2024 k dispozici v nové modré metalíze Matt Jeans Blue Metallic a v červené verzi Candy Chromosphere Red

Honda NT1100, jejíž kombinace výkonu, komfortu, praktičnosti, elegantního vzhledu a mimořádné hodnoty vzhledem k pořizovací ceně jí pomohly k získání titulu nejprodávanějšího cestovního motocyklu v Evropě za rok 2023, vstupuje do modelového roku 2024 se dvěma novými výraznými barevnými verzemi.

 

 

Ke stále oblíbené matné šedé metalíze Matt Iridium Gray Metallic se v nabídce modelu NT1100 přidávají provedení v matné modré metalíze Matt Blue Jeans Metallic a červená verze Candy Chromosphere Red, přičemž všechny tři barvy získávají nový zadní nosič v matné černé metalíze Matt Ballistic Black Metallic.

Od vstupu do evropské modelové řady v roce 2022 se prodalo téměř 12 000 NT1100, přičemž více než 66 % zákazníků se rozhodlo pro provedení s unikátní volitelnou dvouspojkovou převodovkou Honda.

Aby si mohl každý majitel Hondu NT1100 přizpůsobit svým představám, je k dispozici řada příslušenství, jež zvyšuje pohodlí a praktičnost na dlouhých cestách. Toto příslušenství je dostupné jednotlivě nebo ve formě tří pečlivě sestavených paketů – Urban, Touring a Voyage. Nabídka zahrnuje 50litrový vrchní kufr, mlhovky nebo komfortní sedlo.

 

 

 


zdroj: www.honda.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno