Druhý, závěrečný den testování na okruhu Sepang, zakončil úvodní práci pilotů MotoGP. Obrovská vyrovnanost je znatelná z tabulky.

Na okruhu Sepang International Circuit druhým dnem skončil první oficiální test MotoGP. Den byl narušen deštěm, přesto se na dráze pilně pracovalo a dosahovalo se zajímavých výsledků. Hned 20 jezdců v 1,066 vteřiny a Bastianini v absolutním rekordu trati.

Nejrychlejším byl italský závodník Enea Bastianini, který s motocyklem Ducati zajel čas 1:58,131. Druhým nejrychlejším byl dnes včera nejrychlejší Aleix Espargaro ze Španělska, který zakončil test s časem 1:58,157. Třetím nejrychlejším byl dnes další Španěl Jorge Martin, který ve svém osmém kole zajel čas 1:58,243.