Sportovní ředitel Ducati, pan Paolo Ciabatti, potvrdil, že ještě před Misanem budeme znát jméno druhého továrního pilota Teamu Ducati pro sezonu MotoGP 2021.

Andrea Dovizioso a továrna Ducati v roce 2021 nepůjdou společnou cestou. Po oznámení této zprávy odstartovaly spekulace na téma druhého pilota továrního týmu italského výrobce. Vedle Jacka Millera se v roce 2021 může představit Francesco Bagnaia nebo Johann Zarco.

Prodloužení jejich smluv potvrdil sportovní ředitel Ducati, pan Paolo Ciabatti. Jeden z této dvojice by tedy měl povýšit na post továrního pilota a uvolnit tak jedno místo v satelitní formaci Pramac Racing nebo Avintia Racing. Kdo ale pak usedne na privátní Ducati?

 

Paolo Ciabatti, sportovní ředitel Ducati

„Ano, je pravda, že jsme se dohodli s Peccem na dva roky. Je příliš brzy říci, jestli je to s Pramacem nebo pro tovární tým. Pokračujeme také s Johannem Zarcem. Rozhodneme se těsně před Misanem. Jak víte, existuje další jezdec v Moto2, který nás zajímá, ale v tuto chvíli nemůžeme zmínit jeho možnosti, ale určitě  – Enea i Luca vedou moc dobře! Uvažujeme ale i o možnosti dalšího jezdce z Moto2 pro příští sezonu. Myslím si, že v nejbližších týdnech se pravděpodobně rozhodneme a cílem je učinit oznámení těsně před Misanem, aby pak bylo jasné pořadí jezdců pro Ducati 2021.“

 

 


zdroj Bikeracing.cz, foto: Ducati Racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno