Společnost Keeway se s novým modelem TX450R chystá již brzy dobývat všechna velká africká rally. Model byl zatím uveden pouze jako prototyp, ale jeho uvedení na trh se již chystá i jako prodejní homologovaná verze.

Zcela nový model TX450R je ambiciózní dualsportovní motocykl, který nechává své soupeře na holičkách. Jeho působivý výkon v terénu i na zpevněném povrchu z něj dělá dokonalý stroj pro dobrodružství, doplněný o dvojnásobný objem palivové nádrže 28 litrů, který prodlouží vaše dny strávené na cestách. Výkonný motor o objemu 449 cm3 a schopnost dlouhého dojezdu znamenají, že model TX450R zvládne ujet celou vzdálenost bez ohledu na terén.

TX450R je čistokrevný dualsportovní motocykl, který navzdory paradoxní povaze tohoto stroje, dává v tomto případě naprostý smysl. Vysoká světlá výška, prodloužený přední blatník, vidlice s dlouhým zdvihem a vyplétaná kola jsou jasným důkazem, že tento motocykl je určen do terénu. Kromě toho ale zůstává rychlým, na ulici legálním bikem, který se skvěle chová na hladkých silnicích a zpevněných úsecích na cestě za dobrodružstvím.

 

 

Silný čtyřtaktní motor o objemu 449 cm3 se snaží vyvinout pořádné tempo a překonává mnoho jiných motorů konkurenčních dualsportovních motocyklů s nižším výkonem. Maximální rychlost modelu TX450R dosahuje hodnoty 125 km/h. Motocykl dosahuje výkonu 32,0 kW při 8000 ot/min a točivého momentu 38 Nm při 7000 ot/min. S tak velkým výkonem integrovaným do tak agilního balení tento model zdolá širokou škálu terénních tras, ale rozjede se i na dálnici. Motor je kapalinou chlazený a převodovka má 6 rychlostí.

Pro zkrocení nerovností a zdolávání hrbolatého terénu je zde k dispozici přední kolo s dlouhým zdvihem 280 mm a plně nastavitelnými USD vidlicemi a zadním mono tlumičem. Odolné paprskové kolo v rozměrech 21″ vpředu a 18″ vzadu. K dispozici jsou pláště 90/90 s výpletem. R21 vpředu a extra široká pneumatika 140/70 R18 vzadu pro dodatečnou kontrolu a trakci. Obě kola jsou vybavena kotoučovými brzdami Nissin s technologií ABS pro výkonnější a spolehlivé zastavení za všech jízdních podmínek.

Motocykl je vybaven nejnovějšími špičkovými technologiemi, které vám pomohou na vašich terénních výpravách, včetně velkého vertikálního 5″ digitálního přístrojového panelu TFT. Vizualizuje všechny důležité jízdní ukazatele na první pohled na ostrém, křišťálově čistém displeji. Podsvícená ovládací tlačítka na řídítkách jsou podsvícená pro snadnější používání během noční jízdy.

Jednou z význačných funkcí je velkokapacitní systém pro ukládání paliva. K dispozici jsou tři palivové nádrže, které vám umožní jezdit s maximálním množstvím 28 litrů paliva. Díky tomu můžete strávit výrazně méně času tankováním u pumpy a užít si více času v sedle při delších vyjížďkách.

Keeway TX450R je motocykl, který si poradí se vším a který se těší na to, až se vydá na průzkum neznámé trasy, takže je čas zařadit rychlost a vyrazit!

 

 


zdroj: TZ Nevima Group

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno