Závodní ředitel rakouské KTM prohlásil, že rozhodně neplánuje některého z jezdců v letošní sezoně upřednostňovat.

V letošní sezoně bude barvy rakouské továrny KTM v královské kubatuře MotoGP hájit jezdecká dvojice Brad Binder a Miguel Oliveira. Zatímco u některých týmů je již nyní jasné, kdo bude týmovou jedničkou, u KTM žádné týmové role neplánují.

Jak nyní prozradil závodní ředitel rakouské továrny, Pit Beirer, u KTM rozhodně neplánují jednoho jezdce upřednostňovat před druhým. Zároveň ale dodává, že po prvních třech závodech se ukáže, který z jezdců je lídrem a výsledkově se mu bude dařit lépe.

„Z našeho pohledu týmu nebo továrny rozhodně nebudeme žádného jezdce volit jako týmovou jedničku. Zároveň si ale myslím, že po prvních třech závodech se samo ukáže, kdo míří do role týmového lídra. Je jasné, že kdo bude mít lepší výsledky, bude něco jako lídr týmu. Miguel již u KTM působí o rok déle než Brad, proto mu důvěřuji. Myslím si, že z naší dvojice je ten komplexnější jezdec právě on. Samozřejmě se ale může stát cokoliv a může překvapit třeba i Danilo Petrucci, máme v našich řadách čtyři špičkové jezdce a každý umí být rychlý,“ řekl Pit Beirer.

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: KTM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno