Jack Miller zatím nepodpsal novou smlouvu u týmu Marc VDS Racing a dle dostupných informací začíná vyjednávat o angažmá u Pramacu.

Australský závodník Jack Miller dokázal za své působení v barvách privátního týmu Marc VDS Racing několikrát zaznamenat velmi dobré výsledky, a to včetně vyhraného závodu. Jeho aktuální smlouva u tohoto týmu vyprší na konci letošní sezony, zatím ale není jasné, zda bude prodloužena.
Dle dostupných informací tým sice Millerovi nabídl možnost prodloužení i na rok 2018, k dohodě ale s ohledem na výši nabízené odměny nedošlo. Proto se nyní začínají objevovat informace o tom, že právě Miller vyjednává s týmem Pramac Racing.
Zde se zdá být nejistá budoucnost britského závodníka Scotta Reddinga, zatímco Danilo Petrucci již svoji aktuální smlouvu prodloužil.
K této situaci řekl manažer týmu Marc VDS – pan Michel Bartholemy následující: „Chtěli bychom Jacka Millera v týmu udržet, ale musím přiznat, že zatím jsme se nedokázali dohodnout na výši jeho gáže. Proto zatím žádná smlouva podepsána nebyla.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno