Dlouholetý kamarád komentoval průběh letošní letní přestávky i variantu pokračování kariéry Valentina Rossiho v šampionátu MotoGP.

Letošní sezona MotoGP je pro devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho obzvláště komplikovaná. Dle doposud nepotvrzených informací je velmi pravděpodobné, že Valentino oznámí konec své závodnické kariéry již při domácí Grand Prix v Misanu na začátku září.

K této skutečnosti se nyní vyjádřil i Rossiho dlouholetý asistent a kamarád – Uccio Salucci. Dle jeho slov je možné, že se Valentino rozhodne kariéru ukončit, ale zároveň visí stále ve vzduchu varianta, že by Vale jel po boku svého bratra Lucy Mariniho ve svém vlastním týmu.

„Letošní letní přestávka je zcela jiná, sice nejsme na závodní trati, ale naše myšlenky tam stále jsou. Věřím, že letní odpočinek povede Valentina ke správnému rozhodnutí, ale je pravdou, že letos je to těžké – máme motorku, se kterou je těžké předjíždět na rovinkách. Já bych rád Valeho viděl závodit i v příštím roce, ale budeme muset respektovat jeho rozhodnutí. Doufejme, že naplní přání prince Al Sauda a rozhodne se závodit i v příští sezoně. V každém případě ale budu stát za jeho rozhodnutím,“ řekl Uccio Salluci.

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno