Na Moravě vzniklo největší motorkářské centrum. Motopark Ostrava, to je záruka komplexních služeb, spokojenosti a zábavy.

Cílem je poskytnout zákazníkům maximální péči a vše na jednom místě. V přízemí budovy se nachází dvě autorizovaná dealerství nejprodávanějších značek Honda a Yamaha. Každé z nich má vlastní prodejnu i se zázemím o rozloze 500 m2 a kromě prodeje motorek poskytují i služby v podobě servisu a prodeje náhradních dílů.

 

 

Moto Shop v 1. patře budovy má rozlohu 1000 m2 a motorkáři si tady vyberou z různých stylů moto oblečení, přileb i doplňků, nářadí a kosmetiky na motorky. Zároveň jsou to největší distributoři značek RST, Modeka, X-lite, Nolan a Agv na severní Moravě. Velkým přínosem areálu je multifunkční okruh o délce 700 m a šířce 7 m s profesionálně vypracovanými zatáčkami.

V průběhu sezony dává skvělou příležitost otestovat si při koupi nového motocyklu jeho vlastnosti nebo se zúčastnit předváděcích akcí značek Honda a Yamaha. Dráha je využívána i jako tréninková plocha pro motoškoly, pitbiky a minibiky. Nechybí ani motorkářské akce v podobě závodů a motoshow. Dráha ovšem není určena jen pro motorkáře.

Více najdete na www.motopark.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno