U Moto Guzzi se teď všechno motá kolem nového litrového motoru, a dá se předpokládat, že co nevidět se na jeho platformě objeví také nové cestovní enduro.

Podle všeho se vrátí k názvu Stelvio. My ale doufáme, že V85 TT zůstane po jeho boku v nabídce. Je to totiž naprosto jedinečný stroj.

V časech, kdy se všichni ženou za co nejvyšším výkonem a největším balíkem elektronických pomocníků, jako by zastával jiné hodnoty. Tady je všechno tak nějak s klidem, elegancí a stylem.

 

 

Ano, je to cestovní enduro, ano, dá se na něm vyrazit kamkoli a klidně i ve dvou, ale sportovní zážitky prostě nečekejte.

Vzduchem chlazený dvouválec s typickým uložením vám svých 80 koní a 80 Nm naservíruje s glancem italského elegána. Podvozek lze nastavit, v základu je sice spíš tvrdší, ale nekomfortem trpět nebudete.

To mimochodem ani na tom parádně polstrovaném sedle, kde se budete mít dobře i ve dvou. Jízdní pozice je příjemná jak pro menší, tak vzrostlejší jezdce. S nějakým tím terénem si TT také poradí, však má vpředu devatenáctku. Pomůže i nějaká ta elektronika (pět jízdních režimů, ABS a kontrola trakce), přece jen to není takový dinosaurus.

Tak, teď už jen vybrat, jestli základní verzi, nebo Travel s kufry, vyšším plexi, centrálním stojanem a kontrolou tlaku v pneu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno