Toprak Razgatlioglu a Garett Gerloff, ale i Jonathan Rea by mohli být jedním z jezdců, se kterým Petronas Yamaha jedná o obsazení místa Valentina Rossiho.

Pokračování Valentina Rossiho u satelitního týmu Petronas Yamaha pro sezonu 2022 se v současné situaci zdá být již téměř vyloučeno, ale i přesto tým pod vedením Razlana Razaliho musí stále čekat na definitivní rozhodnutí devítinásobného mistra světa.

Dle zákulisních informací ovšem již probíhají jednání s několika jezdci, kteří by v případě odchodu Valentina mohli zaujmout místo na druhém satelitním motocyklu Yamahy v příští sezoně.

Tým Petronas Yamaha by tak aktuálně měl hovořit se třemi jezdci, kdy všichni pocházejí ze šampionátu Mistrovství světa Superbiků Mezi tyto varianty patří Toprak Razgatlioglu a Garett Gerloff, dle nejnovějších informací byl osloven i Jonathan Rea.

Ten tuto informaci sice nepotvrdil, zároveň ale řekl, že na takovou nabídku by velmi pravděpodobně kývnul.

„Aktuálně se cítím lépe, než kdykoliv předním, a je to vidět i na výsledcích. Myslím si, že jsem nyní na nejvyšším bodu mé kariéry a MotoGP byl vždy můj sen, nikdy neříkejte nikdy,“ řekl Jonathan Rea.

 

 


Zdroj: www.bikeracing.cz, foto: kawasaki

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno