Sportovní ředitel italské Ducati Paolo Ciabatti  komentoval informace o plánovaném testu Andrey Doviziosa u továrního týmu Aprilia.

Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Andrea Dovizioso bude v průběhu dubna testovat tovární motocykl Aprilia a pokud jeho test bude úspěšný, není vyloučen ani možný návrat do královské kubatury MotoGP.

K této záležitosti se nyní vyjádřil i Doviho bývalý šéf – sportovní ředitel italské továrny Ducati, pan Paolo Ciabatti. Dle jeho slov je návrat možný, ale zároveň dodává, že Doviho případné rozhodnutí zásadně ovlivní skutečnost, jak se na Aprilii bude cítit.

„Bohužel nemám dostatek informací, takže nemohu hodnotit, jaké plány Andrea u Aprilie má. Četl jsem, že bude testovat a také vím, že Rivola řekl, že další rozvoj této spolupráce je určitě možný. Já osobně si myslím, že Andrea chce závodit a rád by se do MotoGP vrátil. Jak jej ale znám, zcela zásadní bude skutečnost, jak se v sedle Aprilie bude cítit a co předvede během testu. Samozřejmě by bylo příjemné, kdybychom Andreu opět viděli závodit v MotoGP, ale více k tomu zatím říct nemohu,“ řekl Paolo Ciabatti.

 

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: ducati, aprilia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno