Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Danilo Petrucci dostal v uplynulých týdnech od továrny Aprilia velmi lákavou nabídku, kterou se však rozhodl odmítnout. Dle slov Petrucciho byla nabídka továrny z Noale opravdu atraktivní, ale Danilo se rozhodl zůstat věrný týmu, u kterého zaznamenal největší kariérní pokrok.
V jednom z rozhovorů ne německém Sachsenringu Petrucci potvrdil, že chce i nadále zůstat u týmu Pramac, protože právě tento tým mu pomohl nejvíce vyrůst v celé kariéře v MotoGP a zároveň mu pro příští rok nabídl tovární podporu i lepší finanční podmínky.
„Mám u Ducati konkurenceschopnou motorku, kterou mám slíbenou i pro příští sezonu. Zároveň mi Ducati nabídla lepší podmínky, takže jsem zde neviděl důvod, proč bych s nimi nechtěl pokračovat i nadále. Miluji Ducati a tým Pramac, takže jsem si osobně ani nedokázal představit, že bych jim řekl, že odcházím k Aprilii. Tím by pro mne mohla být i druhá polovina sezony hodně komplikovaná. Pramac mi umožnil největší pokrok v celé kariéře, proto zde chci zůstat. Zároveň ale musím potvrdit, že od Aprilie jsem dostal opravdu velkorysou nabídku, za kterou bych jim chtěl poděkovat. Já ale aktuálně upřednostňuji sedět na konkurenceschopném stroji,“ řekl Danilo Petrucci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno