Manažer týmu Tech 3 je přesvědčen o tom, že když bude mít Pol Espargaró stejný motocykl, bude schopný bojovat s Marcem Márquezem.

 Hervé Poncharal spolupracoval se španělským závodníkem Polem Espargarem již v dobách jeho příchodu do královské kubatury MotoGP, kdy Pol pilotoval satelitní motocykl Yamaha v barvách jeho týmu Tech 3.

 

 

Nyní tento zkušený manažer komentuje aktuální situaci, kdy má jeho bývalý svěřenec namířeno z továrního týmu KTM k týmu Repsol Honda, kde by se měl pro sezonu 2021 stát týmovým kolegou úřadujícího mistra světa Marca Márqueze.

„Pol proti Marcovi dokáže závodit, potkávali se na závodních tratích už od dětství. Zná Marca velmi dobře a také zná, jak jeho kariéra postupovala, stačí si vzpomenout na souboje, které spolu tito dva jezdci měli v kubatuře Moto2. Oba mají společnou minulost a nyní budou sedět na stejné motorce a ve stejném týmu, oba mají podobný agresivní styl. Pol je nyní v nejlepší fázi své kariéry, a i když bude Marc v týmu jasnou jedničkou, Pol se jej určitě pokusí porážet. Myslím si, že se v sezoně 2021 můžeme těšit na opravdu zajímavé souboje,“ řekl Hervé Poncharal.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto:KTM

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno