Díky modernímu designu a použití patentovaných řešení můžete v jejich sedle poznat chuť skutečného adrenalinu. Konstruované nově a od základů, Pulsar RS 200 a NS 200 dovolují vstoupit do světa sportovního vzrušení.

Všechno díky moderní konstrukci motoru, kterou tvoří mimo jiné čtyřventilová hlava, tři zážehové svíčky (systém DTS), elektronický systém vstřikování paliva, chlazení kapalinou a šestistupňová převodovka. Motor dosahující až 24,5 HP je podporován optimálně laděným podvozkem a účinnými a vybavenými ABS brzdami o průměru disku 300 mm vpředu a 230 mm vzadu. Moderní podvozek a dynamický pohon dokonale doplňuje pozoruhodný, sportovní styl, který nelze zaměnit za žádný jiný.

Pulsary RS 200 a NS 200 probouzí sportovní emoce již na parkovišti a bohatá výbava, jako jsou čočkové reflektory s dodatečnými LED světly, oblá a dvojitá zadní lampa ve verzi RS nebo rozsáhlý kokpit s displejem z tekutých krystalů, vám dovolí cítit se jako na motocyklu s mnohem vyšší kubaturou. Spojení estetických hodnot s překvapivým výkonem a nadprůměrnými jízdními vlastnostmi vede k tomu, že tento motocykl může ponechat každou konkurenci za zády. Pokud jde o konstrukci, projekt, tvar nebo výkon – čtyři pilíře rodokmenu Pulsara, RS 200 a NS 200 mají veškeré predispozice, aby přenesly každého na novou úroveň motocyklistických zážitků.

Pulsar RS 200 a NS 200 jsou motocykly, které určují nové trendy a ukazují, že není zapotřebí ohromný motor, abyste si mohli užívat dynamickou jízdu v čistě sportovním stylu. Bez ohledu na to, zda je to sportovní naked nebo zabudovaný silniční motocykl, nové Pulsary vždy poskytnou příjemnou jízdu plnou lehkosti a sportovního stylu. Stačí přidat plyn, abyste okamžitě pocítili pikantní charakter nových hráčů ve sportovní lize lehkých a dravých motocyklů pro držitele řidičských oprávnění skupiny B2. Pulsar RS 200  dostání v ceně 78 800 CZK  a ve verzi NS 200 v ceně 69 800 CZK.  Motocykly jsou k dispozici v několika barevných provedeních.

Ověřte si nabídku na www.bajaj.pl

ZDROJ: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno