S platností normy Euro5 opustí v letošním roce motocyklový trh několik modelů. Mezi nimi i takové legendy jako je vůbec nejdéle vyráběný motocykl na světě Royal Enfield Bullet.

 

Motocykl Royal Enfield Bullet se poprvé představil veřejnosti v listopadu 1932 na londýnské výstavě Olympia Motorcycle Show. Od té doby ušel pořádný kus cesty.

Během jeho výroby a neustálé inovace přicházel v různých dekádách se zajímavými technickými inovacemi. Už při uvedení na trh disponoval řazením nohou. Později například 4-ventilovou hlavou motoru, nebo olejovým tlumičem zadní kyvky a podobnými, na svou dobu technickými, finesami.

 

Bullet se uplatnil nejen během světové války, ale i na sportovním kolbišti v podobě výher v několika závodech International Six Days Trial. Bullet prostě představuje nesmazatelný kus motocyklové historie. Nyní je poslední možnost zaparkovat tuto odcházející legendu ve své garáží nebo obývaku.

Více informací o technických parametrech motocyklu naleznete na www.RoyalEnfieldMoto.cz.

 

 


Ceny modelu Bullet začínají na českém trhu na částce 129.900,- Kč  a odvozeného modelu Classic na 153.900,- Kč včetně DPH.

zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno