Celosvětová jízda gentlemanů letos vychází na 25. září. Do akce na podporu boje na podporu boje proti rakovině prostaty se letos opět zapojuje Praha, Plzeň, Olomouc a Třebíč

The Distinguished Gentleman’s Ride – dobročinná akce, která má za účel vybrat peníze, které následně putují na boj proti rakovině prostaty. DGR probíhá celosvětově v jeden den, letos vychází na 25. září. Registrace ještě nejsou ukončeny, ale zatím je přihlášeno přes 50 tisíc jezdců z více jak 500 měst v 90 zemích. Českou republiku zastoupí jízdy v Praze, Plzni, Olomouci a Třebíči.

 

Jak pomoci? Pokud chcete být součástí DGR jako jezdec, proveďte registraci na oficiálních stránkách www.gentlemansride.com, kde pak mohou jeho přátelé a příznivci přihazovat (u nás eura) a tím dávat peníze na zmiňovaný boj s mužskou nemocí. Vloni se podařilo celosvětově vybrat fantastických 2,3 milionu dolarů, letošní cíl je dokonce milionů pět.

Základem celé jízdy není jen setkání, ale také daný dresscode, pánové by měli vyrazit v oblecích, pokud možno na oldschool motocyklu (café racer, brat, bobber, scrambler, atd.). Bližší informace o místě srazu v jednotlivých městech, trasách jízdy, atd. dostane každý jezdec po zaregistrování.

 

Facebook jednotlivých jízd najdete zde:

Praha

Plzeň

Olomouc

Třebíč

Těšíme se na viděnou!

 

P.S. Pokud se vám nechce registrovat a přesto byste rádi DGR podpořili, můžete tak udělat třeba na Somikově profilu ZDE.Děkujeme.

Foto: Autor a DGR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno