Valentino Rossi přiznal, že by rád získal pro své rozhodnutí o pokračování nebo ukončení kariéry více času.

Bezpochyby jedním z největších témat sezony 2020 v královské kubatuře MotoGP bude otázka, zda se italský závodník Valentino Rossi rozhodne pokračovat dál v závodění nebo ukončit svoji závodnickou kariéru.

Nyní na tohle téma hovořil Valentino v rozhovoru pro italské noviny La Gazzetta dello Sport, kde si zároveň postěžoval, že by měl rád mnohem více času na rozhodnutí. Bohužel ale v poslední době se smlouvy na další sezonu podepisují velmi často již v úvodu aktuální sezony.

„Rád bych na tohle důležité rozhodnutí měl více času, ale bohužel se většina těchto záležitostí v MotoGP rozhoduje již na začátku roku. Ideálně bych se rozhodl v polovině sezony, ale uvidíme, zda mi to Yamaha umožní. Musím si promluvit s Linem Jarvisem, abych zjistil, jak to vidí on ze strany Yamahy. Spousta lidí z mého okolí by chtěla, abych pokračoval, musím být ale realistický. Pokud budu více konkurenceschopný, než v loňské sezoně, budu rád pokračovat, ale v opačném případě bude lepší říci ne,“ řekl Valentino Rossi.

 


zdroj: bikeracing.cz/foto: yamaha racing & fb monster energy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno