Manažer HRC potvrdil, že na Hondu čeká v příští sezoně velký úkol – adaptovat hned tři nováčky v MotoGP, kdy přijde Takaaki Nakagami, Franco Morbidelli a Thomas Lüthi.

Pro Hondu nastoupí v sezoně 2018 celkem tři nováčci, kteří přicházejí z kubatury Moto2. Do týmu LCR Honda přijde Japonec Takaaki Nakagami, zatímco belgický tým Marc VDS Racing doplní hned dvojice – Thomas Lüthi a Franco Morbidelli. Podporovat hned tři nováčky bude i pro samotnou HRC velký úkol.

K této skutečnosti se nyní vyjádřil manažer HRC, pan Livio Suppo. Dle slov tohoto muže čeká všechny nováčky velká výzva a zároveň spousta nových věcí, je ale přesvědčen o tom, že každý z této trojice jezdců má na to, aby se s takovou výzvou vypořádal.

„Všichni tito jezdci odvádějí v letošní sezoně skvělou práci v kubatuře Moto2. Proto mám obrovskou radost, že je uvidím v příští sezoně v královské kubatuře MotoGP na našich motocyklech. V první sezoně na tyto jezdce bude čekat spousta velkých výzev. Musejí si zvyknout na novou kubaturu, musejí porozumět, jak u těchto motocyklů udržet výkon pod kontrolou, budou pro ně nové karbonové brzdy, elektronika a spousta dalších věcí. Já jsem ale přesvědčen o tom, že všichni mají potenciál na to, aby se s touto výzvou vypořádali,“ řekl Livio Suppo.

4 KOMENTÁŘE

  1. JANNe, to je nesmysl, vždyť i v článku samotném se píše – Pro Hondu nastoupí v sezoně 2018 celkem tři nováčci…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno